Jdi na obsah Jdi na menu
 


Praxe

Jsem absolvent SPŠ stavební ve Valašském Meziříčí (obor pozemní stavby) a následně VUT Brno (obor vodohospodářské stavby).

Již během školy jsem pracoval v oboru, manuálně, následně v projekci. Jako absolvent v roce 2012 jsem nastoupil do zaměstnání jako technický dozor investora a následně také jako koordinátor bezpečnosti a zdraví na staveništi. Souběžně se také již od dokončení školy věnuji projektování. V roce 2014 jsem úspěšně složil zkoušku pro získání Osvědčení koordinátora BOZP (opakovaně v roce 2019). Následně jsem v roce 2016 úspěšně absolvoval autorizační zkoušku v oboru vodohospodářských staveb (AI) a v roce 2017 potom v oboru pozemních staveb (AT).

 

Od roku 2010 vykonávám praxi jako projektant, od roku 2016 jako autorizovaná osoba.

Od roku 2012 vykonávám praxi Technického dozoru investora (stavebníka).

Od roku 2014 vykonávám praxi Koordinátora BOZP na staveništi.

 

Projektuji převážně ZTI (vnitřní vodovod a kanalizace), inženýrské sítě a vodohospodářské stavby jako domovní ČOV, vsakovací a retenční objekty.. Dále nabízím zpracování PD pro rodinné domy.

Jako technický dozor a koordinátor BOZP (včetně zpracování Plánu BOZP) mám zkušenosti převážně se stavbami financovanými z veřejných rozpočtů (veřejné zakázky) ve finančním objemu v rozmezí 3 - 250 mil. Kč.

 
 


Poslední fotografieFacebook

Archiv

Kalendář
<< červen / 2023 >>


Statistiky

Online: 3
Celkem: 70623
Měsíc: 1870
Den: 44